Поражения за българските бадминтонисти.
Националите Димитър Янакиев и Илиян Стойнов приключиха участието си на международния турнир по бадминтон "International Challenge" в полския град Лодз.
Янакиев загуби в основната схема от Шашват Далал (Индия) с 11:21, 16:21 за 39 минути.
Стойнов, който записа две поредни победи в квалификациите, отстъпи в спор за място в основната схема пред Ким Бруун (Дания) с 15:21, 24:26 в оспорван двубой продължил 49 минути. Българинът водеше с 24:23 във втория гейм, но датчанинът направи серия от три поредни точки и затвори мача.
Отборният директор на Рейсинг Булс отрече спекулациите, че Никола Цолов е получил предложение за място в отбора през следващия сезон
Торонто Мейпъл Лийфс избра Гавин Маккена като първи избор в драфта на новобранците в НХЛ
Гледайте финалите на Световната купа по модерен петобой в Будапеща пряко по БНТ 3
Пореден международен успех за клуб по спортни танци Бургас на европейската сцена
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра