Португалският защитник на Лудогорец вече гледа напред за двубоя с ПАОК.
Португалският защитник на Лудогорец Диниш Алмейда бе много щастлив от победата с 3:2 над Селта Виго в мач от 5-ия кръг от основната фаза на Лига Европа.
„Борихме се всички заедно. Трябва да се борим във всеки мач. Сега ще се изправим срещу ПАОК. Връщаме си самочувствието си стъпка по стъпка. Има нови хора в отбора и трябва да покажем, че сме отбор“, каза Алмейда.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата