ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:50 мин.
У нас
пет непълнолетни момчета пострадаха катастрофа горна оряховица
Слушай новината

На 25 юни 2026 г. 15-годишното момче, пострадало при тежкото пътнотранспортно произшествие в Горна Оряховица, беше изведено от реанимация. Ден по-рано – на 24 юни, от Детската реанимация на университетската спешна болница беше изведено и другото пострадало дете – 12-годишно момче, съобщиха от болница "Пирогов", където децата са настанени.

Към момента те са настанени за последващо лечение и наблюдение в Клиниката по детска травматология на лечебното заведение.

Последвайте ни

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо
Абонирай ме за най-важните новини?