Ева Буусад е на два полуфинала на турнир от ITF в Ливан

Ева Буусад
Снимка: БФТ
09:27, 29.04.2022
Чете се за: 00:47 мин.

Ева Буусад се класира за полуфиналите на сингъл и по двойки на турнира за юноши и девойки от пета категория на ITF в Ливан.

Поставената под №1 на сингъл Буусад победи на четвъртфиналите с 6-1, 3-6, 6-3 Зейнеп Ербакан от Турция. Това е трата победа за Ева на турнира при само един загубен сет. За място на финала тя ще играе срещу Кристина Нордикян от Армения.

В турнира по двойки Ева Бусаад и Анастасия-Александра Николова също се класираха за полуфиналите. Българките направи обрат и победиха с 4-6, 6-4, 10-2 Дефне Ербакан и Зейнеп Ербакан от Турция.

Магдалена Вълкова заслужи бронз при девойките във финала на топка на Европейската купа в Баку
16:14, 05.05.2024
Дара Малинова се окичи с бронз на обръч при девойките от Европейската купа по художествена гимнастика в Баку
15:49, 05.05.2024
Чете се за: 01:07 мин.
ПСВ Айндховен триумфира за 25-и в историята с титлата в Ередивизи
15:30, 05.05.2024
Чете се за: 02:20 мин.
Николай Русев с историческо 11-о място на Световната купа по спортно катерене в Солт Лейк Сити
15:21, 05.05.2024
Йоана Илиева ще се изправи срещу представителка на Алжир в първия си двубой на турнира от сериите Гран при в Сеул
14:48, 05.05.2024
Българският ансамбъл по художествена гимнастика заслужи злато и бронз във финалите на уредите на Европейската купа в Баку
Чете се за: 02:30 мин.
Крис Йорданов спечели два златни медала от турнир по скокове във вода в Норвегия
13:15, 05.05.2024
Чете се за: 00:40 мин.
Наводненията в Бразилия отложиха двубои от Копа Либертадорес и Копа Судамерикана
12:41, 05.05.2024
Спортни новини 05.05.2024 г., 12:20 ч
12:20, 05.05.2024
Българските национали по минифутбол заминават в понеделник за второто си поредно участие в турнира Лига на нациите
12:14, 05.05.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Мухлясали стени, влага и разбита дограма в общинско жилище във Варна (ВИДЕО)