Георги Миланов дебютира в Румъния със загуба на Динамо Букурещ

Георги Миланов
Снимка: Facebook: Dinamo Bucuresti
08:50, 28.01.2024
Чете се за: 01:27 мин.

Георги Миланов изигра първите си минути за новия си отбор Динамо (Букурещ) при загубата срещу градския съперник Рапид (Букурещ) с 1:2 в среща от 23-ия кръг на румънската Суперлига.

Поражението остави Миланов и компания на предпоследното място в класирането, докато рапидци са втори, но и с мач повече от третия ЧФР Клуж.

Гостите от Рапид (Букурещ) поведоха в края на първото полувреме в 43-ата минута с гол на Жейсон Папо. Домакините обаче се върнаха бързо в срещата и в първата минута на добавеното време възстановиха равенството.
През второто полувреме се включи в игра и Георги Миланов, който започна от пейката. Той влезе в 78-ата минута, когато замени нападателя Денис Политик.

В изтичащите секунди на редовното време Динамо допусна нов гол, отбелязан от Борисав Бурмаз и така записа втора поредна загуба в шампионата.