Наставникът на Барселона иска възпитаниците му да запазят концентрация до края на сезона.
Наставникът на Барселона Ханзи Флик е категоричен, че възпитаниците му нямат право на отпускане до края на сезона.
Каталунците победиха Реал Мадрид с 4:3, след като преодоляха два гола дефицит и записаха четвърти пореден успех в дербито.
Поражение или равенство на столичния тим срещу Майорка в сряда ще направи Барса шампиони. Независимо изхода на този мач, Барселона може да си осигури титлата с победа в градското дерби с Еспаньол в четвъртък.
"Все още не сме шампиони и футболистите ми го знаят. Ще бъде хубаво да направим дубъл и ни остава само една победа, но това е футбол и всичко може да стане. Остават ни три мача и всеки съперник ще иска да ни победи, а ние трябва да останем концентрирани", заяви Флик.
"Радвам се, че заличихме пасив от два гола, което е много трудно. Този отбор обаче никога не се предава и опитва да атакува при всяка възможност. Беше страхотно да гледам футболистите ни на терена тази вечер", каза още старши треньорът на Барса, цитиран от Ройтерс.
Асоциацията на българските футболисти с остра позиция срещу расизма след случая с Бернард Текпетей
Ботев Пловдив пуска виртуални билети за дербито с Локомотив в турнира за Купата на България
Арне Слот: Очаквам да видя докъде е стигнал прогресът ни срещу Манчестър Сити
Интимност на показ: Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа