Игнат Исаев и Милен Илиев с трето място в хърватското рали „Кумровец"

игнат исаев милен илиев трето хърватското рали bdquoкумровец
20:03, 10.09.2022
Чете се за: 02:02 мин.

Българският екипаж Игнат Исаев/Милен Илиев (Skoda Fabia R5) постигна престижно трето място в хърватското рали „Кумровец". Състезанието е кръг от FIA Централна рали зона и местното рали първенство.

Родните състезатели започнаха силно в ралито, записвайки две втори места в първите два етапа, които се проведоха в петък вечер. След тях, Исаев и Илиев имаха пасив от 5 сек. спрямо лидерите в ралито Рок Турк/Бланка Качин (Hyundai i20 Rally2).

Вторият състезателен ден започна добре за българският екипаж, който запазваше втората позиция в генералното класиране и записваше добри времена по техничните скоростни отсечки.

Във втората половина на деня, силният унгарски екипаж Антал Ковач/Гергели Истович (Hyundai i20 R5) осъществи атака спрямо Исаев и Илиев, като два етапа преди финала на ралито успя да да измести българите на трето място.

До края на рали „Кумровец" размествания в топ 3 не настъпиха. Ралито бе спечелено от силния словенски екипаж Рок Турк / Бланка Качин. На 1:33,3 мин. след тях завършиха унгарците Ковач/Истович, а трети бяха Исаев и Илиев на 1:53,2 мин. от победителите.

Йоана Илиева ще се изправи срещу представителка на Алжир в първия си двубой на турнира от сериите Гран при в Сеул
14:48, 05.05.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Българският ансамбъл по художествена гимнастика заслужи злато и бронз във финалите на уредите на Европейската купа в Баку
Чете се за: 02:30 мин.
Крис Йорданов спечели два златни медала от турнир по скокове във вода в Норвегия
13:15, 05.05.2024
Чете се за: 00:40 мин.
Наводненията в Бразилия отложиха двубои от Копа Либертадорес и Копа Судамерикана
12:41, 05.05.2024
Спортни новини 05.05.2024 г., 12:20 ч
12:20, 05.05.2024
Българските национали по минифутбол заминават в понеделник за второто си поредно участие в турнира Лига на нациите
12:14, 05.05.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Хей, Джуд!
Хей, Джуд!
11:59, 05.05.2024
Чете се за: 06:32 мин.
Бостън Брюинс спечели серията с Торонто Мейпъл Лийфс и се класира за полуфиналите на Изток в НХЛ
11:33, 05.05.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Златен медал за Стилияна Николова във финала на бухалки на Европейската купа в Баку
11:02, 05.05.2024
Чете се за: 00:35 мин.
Боряна Калейн със злато на топка и лента, и сребро на обръч на Европейската купа в Баку
10:20, 05.05.2024 (обновена)