Футболистът на Ботев Пловдив смята, че Илиан Илиев може да промени облика на националния отбор по футбол
Футболистът на Ботев Пловдив смята, че Илиан Илиев може да промени облика на националния отбор по футбол.
В интервю за предаването "Арена спорт" изрази мнение, че в близкото минало подбора на национали се е случвал при спорни обстоятелства.
"При предните треньори беше меко казано каша. Звънят по клубовете - "Дай ми някой млад". Той не играе в клуба си, ти искаш да го пускаш в националния отбор. Базата я има. Пожелавам на Илиан Илиев да направи това, което прави с Черно море", сподели той.
Попов държи затворена вратата на националния отбор за себе си.
"Мисля, че моето време в националния отбор е минало. Нека по-младите да се пробват", допълни той.
Според него Кирил Десподов е фаворит за спечелването на анкетата футболист на годината.
"На база на представянето му през годината, заслужава. Стана шампион, взе Купата на България и играе добре за националния отбор, въпреки че няма желаните от всички резултати. След трансфера си също се представя на ниво", добави той.
Гледайте цялото интервю с Ивелин Попов в "Арена спорт" в неделя, 7 януари, от 12:30 ч. по БНТ 1!
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok