Кристиано Роналдо с гол номер 30 при победата на Ал Насър над Ал Таи

Бившият футболист на Лудогорец Върджил Мисиджан също се разписа в мача

Ал-Насър Кристиано Роналдо Алекс Телеш
10:06, 30.09.2023

Кристиано Роналдо реализира 30-ия си гол в 34 срещи за своя Ал Насър във всички турнири, разписвайки се от дузпа при победата с 2:1 над Ал Таи в осмия кръг на футболното първенство на Саудитска Арабия.

Бразилецът Андерсон Талиска бе точен за 1:0 за гостите от Ал Насър в 32-ата минута, а в 79-ата бившият футболист на Лудогорец Върджил Мисиджан изравни за 1:1. В 87-ата минута Ал Насър получи правото да изпълни дузпа и Роналдо не сгреши за крайното 2:1.

Ал Насър заема четвъртото място във временното класиране с 18 точки.

В друга среща от осмия кръг Ал Хилал с бразилеца Неймар в състава победи с 2:0 като домакин Ал Шабаб и оглави подреждането в Саудитска Арабия с 20 точки.

Калиду Кулибали и Александър Митрович реализираха попаденията за Ал Хилал, съответно в 68-ата и 76-ата минута, а Неймар пропусна дузпа в 37-ата минута.

От Тaнак над всички в първия състезателен ден на ралито в Чили
Луис Енрике решава в последния момент дали ще ползва Килиан Мбапе в мача с Клермон