Кристиано Роналдо с нов победен гол за Ал-Насър

кристиано роналдо нов победен гол насър
12:10, 22.10.2023
Чете се за: 01:07 мин.

Кристиано Роналдо поведе Ал-Насър към обрат с 2:1 срещу Дамак в мач от 10-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия. В допълнителното време на първата част гостите откриха резултата чрез Жорж-Кевин Нкуду.

Ал-Насър стигна до обрат през втората част чрез Талиска и Роналдо, които се разписаха директно от пряк свободни удари. Кристиано отбеляза десетия си гол в първенството от началото на сезона. Той има 41 попадения в 44 мача през 2023 г.

Преди двубоя феновете на Ал-Насър поздравиха със страхотна хореография португалската звезда за неговия мач номер 200 за националния отбор.

Поредна размяна на атаки между Израел и Ивицата Газа, въздушна тревога в Тел Авив