Левски
Снимка: Startphoto.bg
20:30, 25.06.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Левски победи с 2:1 Пирин Благоевград в учебна игра на стадион „Георги Аспарухов“ в неофициалния дебют на новия треньор на столичани Николай Костов.

„Сините“ поведоха в първата минута с гол на Преслав Бачев след асистенция на Асен Митков.

Гостите изравниха в 27-ата минута чрез Даниил Кондраков.

Левски организира добра атака в 58-ата минута, Ивелин Попов нанесе изстрел, който бе спасен от вратаря, Рикардиньо вкара с добавката, но попадението на бразилеца не бе признато за засада.

В последната минута на редовното време Уелтон проби в наказателното поле и бе съборен от Влади Ласков, за което бе отсъдена дузпа. С изпълнението се нагърби Рикардиньо, който бе точен за 2:1.

Във вторник Левски заминава за лагер в Правец, където ще изиграе три контроли - срещу Етър, Марица (Пловдив) и вицешампиона на Кипър Апоел Никозия.