Двете американки продължават напред на английска земя.
Мадисън Кийс и Ема Наваро си гарантираха място на четвъртфиналите на турнира от сериите WTA 500 в "Куинс Клъб" .
Наваро отказа Беатрис Адад Мая с 1:6, 7:6(4), 6:3. Американката спаси мачбол в деветия гейм на втората част срещу бразилката.
Адад Мая доминираше в началото, сервирайки доста стабилно, преди Наваро да започне да намира своя стил във втория сет. Сервирайки в десетия гейм, американката спаси мачбол, но в последвалия тайбрек съперничката й поведе с 4:2 преди играта да бъде прекъсната поради медицинско лечение на зрител на трибуните.
При подновяването на играта Наваро взе тайбрека, а в третата част направи един пробив и затвори мача след 2:47 часа.
"Вероятно съм прекарала най-много време на корта с нея от всички на Тура. Играем една срещу друга постоянно и винаги се стига до три сета", каза американката след успеха.
От своя страна Кийс спечели срещу рускинята "Вероятно съм прекарала най-много време на корта с нея от всички на Тура. Играем една срещу друга постоянно и винаги се стига до три сета", каза американката след успеха, докато Татяна Мария отстрани номер 6 Каролина Мухова (Чехия) с 6:7(3), 7:5, 6:1.
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Джордж Лазаров продължава напред на двойки в Сърбия, Дария Великова стартира с убедителна победа
Пьотр Нестеров донесе първата българска победа в основната схема на Чалънджър турнира в Пловдив
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни