Националките ни по бокс се хвърлят днес за нови победи на световното първенство

националките бокс хвърлят победи световното първенство
Снимка: БФ бокс
10:45, 21.03.2023
Чете се за: 01:27 мин.

Севда Асенова, Златислава Чуканова и Светлана Каменова ще се хвърлят днес за нови зрелищни победи на световното първенство в Ню Делхи. Националките ни ще се качат на ринга в индийската столица, в преследване на място на четвъртфиналите на шампионата на планетата.

Програмата за нашите момичета ще открие Севда Асенова. Бронзовата медалистка от световното първенство миналата година и действаща европейска шампионка ще се изправи срещу Ингрид Гомес от Мексико. Мачът в категория до 48 килограма е четвърти в ранната сесия на ринг Б и се очаква да се проведе около 11:15 часа.

Три срещи по-късно Светлана Каменова ще боксира с представителката на Тайланд – Нилаван Течасеуп. Срещата е в категория до 57 килограма и се очаква да започне около 12:00 часа.

Програмата за нашите ще затвори Златислава Чуканова. В категория до 50 килограма тя ще срещне световната вицешампионка Ингрит Валенсия от Колумбия. Двубоят е трети в късната сесия и се очаква да започне около 15:00 часа.

Боряна Калейн със злато на топка и сребро на обръч на Европейската купа в Баку
10:20, 05.05.2024
Чете се за: 00:52 мин.
ЦСКА-София и ЦСКА 1948 отбелязаха 76 години от основаването на ЦСКА
10:12, 05.05.2024
Чете се за: 03:50 мин.
Лионел Меси направи рекордните в историята на Мейджър Лийг Сокър пет асистенции при победа на Интер Маями
09:25, 05.05.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Минесота Тимбъруулвс победи шампиона Денвър Нъгетс в първия мач от полуфиналните плейофи на Запад в НБА
09:06, 05.05.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Ига Швьонтек спечели първата си титла от тенис турнира WTA 1000 в Мадрид след драматичен успех над Арина Сабаленка
08:52, 05.05.2024
Макс Верстапен ще стартира от първа позиция в Гран при на Маями във Формула 1
08:34, 05.05.2024
България спечели златните медали при мъжете на европейското първенство по кърлинг в дивизия С
08:17, 05.05.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Хавиер Ибанес завоюва европейската титла на IBA в категория до 57 килограма
07:59, 05.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени в Римини НА ЖИВО по БНТ 3
23:56, 04.05.2024
Чете се за: 00:37 мин.