Националките по баскетбол до 18 години загубиха от Португалия в първата контрола в Самоков

националките баскетбол години загубиха португалия първата контрола самоков
Снимка: БФ Баскетбол
21:31, 13.06.2023
Чете се за: 01:00 мин.

Националният отбор по баскетбол за девойки до 18-годишна възраст загуби първата контрола срещу силния тим на Португалия в „Арена Самоков“. Момичетата на Маргарита Маринкова отстъпиха с 56:84 след по-слабо първо полувреме.

След почивката двата тима бяха равностойни, но домакините не успяха да наваксат изоставането си. В групата за мача не бе Деница Манолова.

Димана Костова бе най-резултатна за отбора ни с 16 точки, по 10 добавиха Яна Карамфилова и Ивана Бонева.

България и Португалия ще премерят сили още веднъж в сряда в Самоков, отново от 16:00 часа.

Горски служители откриха труп на царски орел в Сливенско
"Референдум": 53% вярват, че решението на ВСС да прекрати мандата на Гешев е знак за съдебна реформа