Няколкостотин души в Лондон, включително туристи, се качиха в метрото по бельо. Това е част от ежегодна януарска традиция, чиято цел е забавление и създаване на популярни клипчета в социалните мрежи.
Участниците изпълниха кратък танц в главната зала на натоварената гара Ливърпул Стрийт, но британската транспортна полиция прекрати акцията и ги съпроводи обратно в метрото.
Традицията започва през 2002 г. с едва седем участници в метрото на Ню Йорк. Днес този специфичен закачлив флашмоб се провежда в редица големи градове по света.
Лов за метеорити в Сахара: Номадски племена търгуват с късчета космически скали
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг