Нюкасъл победи Фулъм и е на осминафинал за ФА Къп

"Свраките" записаха успех с 2:0.

нюкасъл победи фулъм осминафинал къп
08:14, 28.01.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Нюкасъл се класира за осминафиналите в турнира за Купата на Англия по футбол. "Свраките" отстраниха Фулъм, след като записаха победа на "Крейвън Котидж" с 2:0.

Фулъм отпадна от втори турнир в рамките на само една седмица, след като преди дни отстъпи на Ливърпул на полуфиналите за Купата на лигата.

Шон Лонгстаф откри резултата в 39-а минута. През втората част Фулъм потърси изравнителен гол, но в 61-а минута Дан Бърн наказа грешка в защитата на домакините за 2:0.