На 1 април заработи първата пощенска станция в софийското метро - на станция „Патриарх Евтимий“. Тя беше посетена от главния изпълнителен директор на „Български пощи“ ЕАД Деян Дънешки.
Поетапно ще стартират работа и пощенските офиси на метростанциите „Театрална“, „Медицински университет“, „бул. България“ „Красно село“, “Хаджи Димитър“, “Витоша“, “СУ Св. Климент Охридски“, “Александър Малинов“ и “Акад. Александър Теодоров-Балан“. В тях дружеството ще предлага всички пощенски услуги, вътрешни и международни парични преводи, куриерски услуги и инкасиране на битови сметки. Ще се осъществява и продажба на ежедневен и периодичен печат, търговски стоки и винетки.
Работното време на пощенските станции в делнични дни е от 7.00 до 19.00 ч. и в събота от 8.30 до 13.00 ч.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?