Българският лев официално излезе от обращение и гражданите вече се разплащат единствено с евро. Проверка по хипермаркетите показва, че няма опашки, както и клиенти, които искат да платят в лева.
След голямото натоварване в първите дни на новата година, от средата на януари веригите не са срещали затруднения с евроналичностите. Хората също са поизчистили левовете и вече плащат всичко в евро.
От Комисията за защита на потребителите съобщиха, че заради сигнали от цялата страна за завишение на цените се проверяват както магазини, така и автомивки, вендинг машини и съоръжения.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив