Победа за момичетата до 14 г. над Турция на Международния камп по програмата на ФИБА YDF в София

победа момичетата турция международния камп програмата фиба ydf софия
Снимка: БФ баскетбол
09:06, 31.03.2023
Чете се за: 00:57 мин.

Страхотна победа записа българската селекция за момичета до 14 над Турция във втория ден на Международния камп по програмата на ФИБА YDF в София. Избраничките на Лилия Георгиева и Теодора Петрова надвиха връстничките си от Турция с 62:59 в столичната зала „Триадица“.

Катрин Бозова изигра страхотен мач и наниза 34 точки, като хвана 9 борби за малко повече от 36 минути на терена. 10 добави Дейна Станиславова.

В първия си двубоя от турнира в сряда момичетата ни надвиха връстничките си от Северна Македония с 56:37.

Николай Бухалов: Няма друго такова чувство, като това, което изпитваш на почетната стълбичка
00:30, 24.05.2024
Чете се за: 03:30 мин.
Уеслен Жуниор е със счупена челюст след сблъсъка с Густаво Бусато
23:59, 23.05.2024
Дара Малинова и Магдалена Вълкова донесоха първите отличия за България от европейското първенство по художествена гимнастика
Чете се за: 02:35 мин.
Българите окупираха челните места в първия ден на Световната купа по конна езда в село Царацово
23:19, 23.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Даниел Колинс се класира на полуфиналите на турнира WTA 500 в Страсбург, с което се завръща в Топ 10
23:10, 23.05.2024
Чавдар Костов: Защитата ще е важна в следващите мачове
23:07, 23.05.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Йордан Минчев: Жизнено важно е да вземем победа в Самоков
22:51, 23.05.2024
Илиан Илиев: Поздравления за всички в клуба, за феновете, но най-вече за играчите
22:50, 23.05.2024
Стамен Белчев: Поздравявам момчетата за усилията, които положиха
22:40, 23.05.2024
Черно море победи ЦСКА с 1:0 и си осигури второто място в крайното класиране на Първа лига
22:33, 23.05.2024
Чете се за: 03:52 мин.