Полицията разследва сбиване в центъра на София - до финансовото министерство, от петък вечерта.
За инцидента се разбира от клип заснет с мобилен телефон и разпространен в социалните мрежи. Става ясно, че конфликтът е между минувач по ул. "Раковски" и украински гражданин, който шофира автомобил.
От столичната полиция установяват самоличността на участниците, издирват и свидетели.
Преглеждат се и записите от охранителните камери в района, за да се установи както кой е провокирал сбиването, така и причините за него.
Шофьор без книжка и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу