Премиерът Бойко Борисов изрази своята солидарност към хърватския народ след двата силни труса, ударили тази сутрин столицата на Загреб.
"Мислите ми са с всички мои приятели от Хърватия след земетресението тази сутрин. Изразявам своята солидарност към хърватския народ в този тежък момент и надежда за бързо възстановяване на щетите. Най-важното сега е да няма пострадали или загинали хора.", написа Борисов в официалния си Фейсбук профил.
"Днес е ужас": Изнервени шофьори, километрични опашки и прегрели двигатели по пътя от и за Гърция
Паметник на олимпийския шампион по вдигане на тежести Милен Добрев беше открит в село Житница
Археолози откриха по-ранен храм под светилището на Херакъл в Хераклея Синтика
От 60 цента до 45 евро: Колко струва сянката по Черноморието това лято?
Екстремни жеги в Западна Европа: Затворени училища, температурни рекорди и извънредни мерки (СНИМКИ)