Реал Мадрид надви като домакин Селта с голове във всяко полувреме

реал мадрид надви домакин селта голове всяко полувреме
00:31, 23.04.2023
Чете се за: 01:17 мин.

Отборът на Реал Мадрид постигна победа с 2:0 при домакинството си на Селта в двубой от 30-ия кръг на испанската Ла Лига.

„Белите“ откриха резултата на стадион „Сантиаго Бернабеу“ в 42-ата минута, когато Винисиус Жуниор проби по левия фланг и върна топката назад в наказателното поле на гостите, където връхлитащият Маркос Асенсио с изстрел от движение откри резултата.

Кралският клуб удвои преднината си три минути след началото на второто полувреме. Голмайсторът Асенсио центрира от ъглов удар в наказателното поле на Селта, където Едер Милитао се извиси във въздуха и с глава прати топката в мрежата.

В класирането Реал Мадрид е втори с актив от 65 точки, докато Селта заема 12-ата позиция с 36 пункта.