Реми Уден донесе победата на Лече над Генуа

реми уден донесе победата лече генуа
08:15, 23.09.2023
Чете се за: 01:32 мин.

С гол седем минути преди края на редовното време Лече победи с 1:0 Генуа във втория мач от петия кръг на италианската Серия "А".

Успехът изкачи домакините на второ място във временното класиране с 11 точки, само на една зад лидера Интер, а в герой се превърна нападателят Реми Уден.

Новото попълнение на Лече вкара в дебюта си за тима в 83-тата минута, когато се разписа с хубав удар от разстояние.

Тимът на Лече бе доста улеснен в задачата си да стигне до трите точки, тъй като повече от полувреме игра с човек повече. Гостите от Генуа останаха в намален състав още в 36-ата минута, когато Аарън Мартин бе изгонен за втори жълт картон.

Въпреки численото неравенство "грифоните" не се прибраха в глуха защита и с малко повече късмет можеха да стигна и до точката. Поражението обаче ги смъкна с една позиция в таблицата и те вече са 14-и с 4 точки.

Макс Верстапен с най-добро време и в третата свободна тренировка преди Гран при на Япония