Португалската мегазвезда на Ювентус Кристиано Роналдо е голмайстор №1 за 2020 година в топ 5 на първенствата на Европа, съобщава в Туитър Gracenote Live.
Това е поредно признание за Кристиано Роналдо, който беше награден и за Играч на века от Globe Soccer.
През календарната година Роналдо е отбелязал 33 попадения в Серия А. На второ място се нарежда полският нападател на Байерн (Мюнхен) Роберт Левандовски, който има 32 гола в Бундеслигата. Третата позиция заема друг бомбардир от Серия А.
Това е асът на Лацио Чиро Имобиле, който е нанизал 28 попадения. Четвъртото и петото място си поделят египетския нападател на Ливърпул Мохамед Салах и норвежкото дете-чудо на Борусия (Дортмунд) Ерлинг Холанд, които имат по 23 гола съответно в Премиър лийг и Бундеслигата.
БНТ 3 ще предава битките за отличията на световното първенство по модерен петобой
Гледайте по БНТ 3 на живо от Арена Бургас битките от предварителния кръг на Шампионската лига по футзал
Шави обеща нова енергия за Нидерландия и футбол, с който страната да се гордее
Очакват ли се големи разлики при „Гражданската отговорност“ след влизането в сила на „Бонус-Малус“?