Румънски топсъдия ще ръководи решителния мач между Лудогорец и Нордселанд в Лигата на Конференциите

румънски топсъдия ръководи решителния мач лудогорец нордселанд лигата конференциите
13:41, 12.12.2023

Румънският топсъдия Овидиу Хацеган ще ръководи решаващата среща от група Н на турнира на УЕФА Лига на Конференциите между Лудогорец и датския Нордселанд, който ще се играе в четвъртък.

Двубоят в Разград започва в 19:45 часа българско време и има пряко отношение към крайното класиране в групата.

На Хацеган, който е в категория Елит на УЕФА, ще помагат други румънци. Мирча Григориу и Себастиан Еужен Георге ще бъдат с флаговете на тъчлиниите, а Раду Петреску е четвърти съдия. Главен ВАР-рефер е Орациу Фесник, а негов помощник за видеоповторенията ще бъде Себастиан Константин Колцеску.

Делегат на УЕФА е Дарко Рамовш от Сърбия, а съдийски наблюдател – Гунар Ярл Йонсон от Исландия.

Нордселанд е на върха в класирането в група Н с 10 точки, а Лудогорец и Фенербахче са с по 9. Спартак (Търнава) е на дъното с 1 и без шансове да продължи.

ЦСКА е домакин на Левски в полуфинала на турнира за Купата на България по волейбол при жените