След три нощи на напрежение, протестите в Сърбия продължиха и снощи. Хората излязоха на улицата в Белград, Нови Сад, Ниш и други градове, за да покажат недоволството си от правителството.
Имаше сблъсъци с полицията – 6 полицаи са ранени, а 56 души са арестувани.
В Ниш протестът се нажежи особено, след като четирима студенти бяха арестувани, но по-късно бяха освободени – новината беше посрещната с облекчение от събралите се.
В Белград протестиращите се събраха пред полицейските участъци, а в Нови Сад – пред съда. Повечето демонстрации преминаха мирно, но напрежението в страната остава високо.
Лов за метеорити в Сахара: Номадски племена търгуват с късчета космически скали
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?