Европейските шампионки на двойки жени Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за четвъртфиналите на турнира по бадминтон от Световните Суперсерии 300 в Базел (Швейцария) с награден фонд 140 хиляди долара.
Поставените под номер 3 в основната схема българки разгромиха във втория си мач от надпреварата представителките на Ирландия Кейт Фрост и Моя Райън от Ирландия с 21:8, 21:8 за 25 минути.
Следващите съпернички на сестрите ще бъдат победителките от срещата между номер 5 Майкен Фруергор и Сара Тюгесен (Дания) и Киласу Остермайер и Франциска Фолкман (Германия).
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите