Двама терористи са били неутрализирани, съобщи израелската полиция
Поне петима души са загинали, други седем са в болница със сериозни прострелни рани при атака в Йерусалим, която властите казаха, че е дело на "терористи".
Парамедици от службата "Маген Давид Адом" са идентифицирали жертвите като мъж на около 50-годишна възраст и трима на около 30 години. Израелската полиция съобщи, че стрелбата е станала на кръстовище в северозападно предградие на Йерусалим.
От полицията добавиха, че "двама терористи са били неутрализирани". Израелската телевизия "Канал 12" съобщи, че нападателите са се качили на автобус и са открили огън преди да бъдат застреляни от войник.
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско