Тежка катастрофа между два леки автомобила на пътя между Нови Искър и Своге. Една жена е починала, трима души са тежко пострадали.
Сигналът е подаден около 18.20 часа. Инцидентът е станал малко след отбивката за село Реброво, на прав участък от пътя. На място са изпратени 3 линейки.
Жена на 40 години е откарана в противошокова зала на "Пирогов". С гръдни травми са откарани двама мъже в ИСУЛ и ВМА.
Движението беше затворено за около два часа. Образуваха се километрични задръствания.

Минути след 21:30 часа движението по Искърското дефиле беше възстановено. Огледите на място приключиха. Задръстването и в двете посоки е километрично.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра