Тежка травма беляза равенството между Левски и Спортист Своге

Левски Спортист Своге Ивелин Попов
Снимка: ПФК Левски
17:49, 27.09.2022
Чете се за: 01:50 мин.

Контролата между Левски и Спортист Своге завърши при резултат 1:1. Уелтън откри резултата, а Владимир Семерджиев възобнови равенството. През второто полувреме Йоан Андонов получи директен червен картон за грубо нарушение, което нанесе фрактура на крака на Стефан Стефанов.

Двубоят бе проследен от мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков и председателя на Управителния съвет на тима Даниел Боримиров.

В 17-ата минута домакините поведоха в срещата, играна на едно от тренировъчните игрища на "Герена". Уелтън бе изведен по левия фланг и след бърз пробив даде аванс на "сините".

Гостите изравниха в 26-ата минута. Владимир Семерджиев засече с глава центриране в наказателното поле на Ариф Ферадов.

Преди паузата Роналдо стреля в напречната греда.

След почивката двубоят бе белязан от тежка травма. Резервният вратар на столичани Йоан Андонов влезе опасно в краката на Стефан Стефанов. Футболистът на "белите" бе изнесен на носилка и откаран в болница със счупен крак, докато стражът на Левски получи директен червен картон.

Станимир Стоилов: Има опасност да сме лежерно настроени след победата над ЦСКА