Дербито в Лондон завърши без победител.
Дербито на 24-ия кръг във Висшата лига между Тотнъм и Манчестър Сити завърши 2:2 в Лондон, след като "шпорите" направиха впечатляващо завръщане през второто полувреме.
Гостите от Манчестър откриха резултата още в 10-ата минута чрез Раян Шерки, а Антоан Семеньо удвои преднината им в края на първото полувреме.
След паузата Тотнъм промени изцяло играта и успя да намали чрез Доминик Соланке в 53-ата минута. Само 17 минути по-късно Соланке завърши акробатично своеобразен шедьовър за 2:2, който спокойно може да претендира за гол на сезона.
Последните минути предложиха напрежение пред двете врати, но нови попадения не паднаха, а няколко впечатляващи намеси на Джанлуиджи Донарума запазиха точката за Сити.
С този резултат Манчестър Сити остава втори в класирането с 47 точки, докато Тотнъм е 14-и с 29 точки, като Арсенал продължава да води убедително с преднина от шест точки.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив