ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:50 мин.
У нас

Едно от пострадалите момчета е изведено от реанимация, другото остава в интензивното отделение

едно пострадалите тежка катастрофа горна оряховица момче изведено реанимация другото остава интензивното отделение съобщиха болница пирогов
Слушай новината

Едно от децата - 12-годишно момче, пострадало в тежка катастрофа в Горна Оряховица, е изведено от реанимация, съобщиха от Университетската болница за активно лечение и спешна медицина "Н.И.Пирогов". Другото пострадало момче - на 15 години, остава настанено в Детската реанимация на лечебното заведение.

Пет непълнолетни момчета пострадаха при катастрофа на 18 юни тази година. След инцидента две от тях бяха транспортирани с хеликоптер към София и приети за лечение в "Пирогов".

Последвайте ни

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо
Абонирай ме за най-важните новини?