Платформата за гласуване ще бъде отворена в петък (21 февруари) в 10.00 часа сутринта и ще бъде активна до 12.00 часа в сряда (26 февруари).
Европейската федерация по гимнастика номинира Валентина Георгиева за приза „Гимнастичка на годината“.
Състезателката на Филип Янев заслужи признанието след като през 2024 година се класира на пето място във финала на прескок на олимпийските игри в Париж, спечели сребърен медал на същия уред на европейското първенство в Римини и извоюва пет медала от световни купи и то след година и осем месеца отсъствие от световния подуим заради травма.
Платформата за гласуване ще бъде отворена в петък (21 февруари) в 10.00 часа сутринта и ще бъде активна до 12.00 часа в сряда (26 февруари).
Антоанета Стефанова завърши на 20-та позиция на световното по ускорен шах в Доха
Обиколката на олимпийския огън през редица исторически селища и емблематични градове продължава
Антоанета Стефанова е 15-та след осмия кръг на световното първенство по ускорен шахмат
Минус 7 градуса на прохода "Шипка", усложнена е обстановката в Старозагорско
Зеленски след срещата с Тръмп: Имаме 90% съгласие по мирния план от 20 точки