Верона и Болоня с нулево равенство в италианската Серия А

верона болоня нулево равенство италианската серия
08:40, 19.09.2023
Чете се за: 01:17 мин.

Отборите на Верона и Болоня не успяха да се победят в среща от четвъртия кръг в италианското футболно първенство.

Шведският бранител на домакините от Верона Исак Хиен вкара топката във вратата на противника в 29-ата минута, но попадението не бе зачетено заради засада.

В 41-ата минута Йеспер Карлсон можеше да донесе преднина на Болоня, но не успя да преодолее вратаря на Верона, а пак той пропусна добра възможност за гостите в 52-ата минута. В 86-ата Джовани Фабиан също пропиля шанс за Болоня и резултатът остана 0:0.

Със спечелената 1 точка Верона събра 7 на деветото място във временното класиране, докато Болоня е 11-и с 5 точки в актива си.

В друг мач от четвъртия кръг Торино постигна победа над Салернитана с класическото 3:0.

Валентин Радев: България не е била цел на бойния дрон в Тюленово