Двубоят завърши 2:2 при закрити врати в зала „Христо Ботев“ в София.
Мъжкият национален отбор на България по волейбол завърши наравно с Естония - 2:2 (25:21, 16:25, 26:28, 25:20) във втората приятелска среща между двата тима, играна при закрити врати в зала „Христо Ботев“ в София.
Вчера в първата контрола, която беше и неофициалният дебют на новия селекционер Джанлоренцо Бленджини, българските момчета отстъпиха с 2:3 гейма.
Двубоите бяха част от подготовката на тима за първия турнир от Лигата на нациите през следващата седмица в Анталия. Отборът заминава за Турция в неделя 19 май, а започва участието си във вторник 21 май срещу олимпийския шампион Франция.
Най-резултатен за България бе Георги Татаров с 13 точки.
За гостите от Естония Алекс Сааремаа с 14 точки.
Италия прекъсна негативната си серия с победа над Бразилия в Лигата на нациите
Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
България стартира с убедителен успех на Балканското първенство по волейбол до 18 години
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра