Възпитаничките на Драган Нешич отстъпиха на Китай с 2:3 гейма.
Вторият национален отбор на България за жени започна със загуба на приятелския турнир по волейбол на бъдещите звезди в Шанхай (Китай). Воденият от Драган Нешич тим отстъпи на домакините с 2:3 (25:22, 13:25, 20:25, 25:13, 10:15) в първия си мач на Shanghai Volleyball Future Star Championship.
Втората среща на турнира за България е с отбора на Калифорнийския университет. Двубоят е утре (23 юни) от 08:00 часа сутринта българско време.
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър