ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Авария остави без ток половин София

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
12839
Чете се за: 00:14 мин.
Икономика

Авария в подстанция "Орион" остави без ток за близо час половин София тази сутрин. За сега проблемът е отстранен, но гаранция, че пак няма да има прекъсвания на електрозахранването, от ЧЕЗ не дават.

авария остави без ток половин софия

Авария в подстанция "Орион" остави без ток за близо час половин София тази сутрин. За сега проблемът е отстранен, но гаранция, че пак няма да има прекъсвания на електрозахранването, от ЧЕЗ не дават.

Според директора на "Поддръжка съоръжения" Росен Йорданов аварията може да е техническа, но най-вероятно причината ще се окаже поредната кражба на кабели. Без ток бяха в Надежда, Люлин, Модерно предградие и Връбница.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо
Абонирай ме за най-важните новини?