Авария в подстанция "Орион" остави без ток за близо час половин София тази сутрин. За сега проблемът е отстранен, но гаранция, че пак няма да има прекъсвания на електрозахранването, от ЧЕЗ не дават.
Авария в подстанция "Орион" остави без ток за близо час половин София тази сутрин. За сега проблемът е отстранен, но гаранция, че пак няма да има прекъсвания на електрозахранването, от ЧЕЗ не дават.
Според директора на "Поддръжка съоръжения" Росен Йорданов аварията може да е техническа, но най-вероятно причината ще се окаже поредната кражба на кабели. Без ток бяха в Надежда, Люлин, Модерно предградие и Връбница.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Одити в БДЖ, НКЖИ и "Български пощи" разпореди министърът на транспорта Георги Пеев
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Двама младежи са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора