Вицепремиерите на Русия и Полша Игор Сечин и Валдемар Павлак подписаха протокол за изменение на газовото си споразумение.
Вицепремиерите на Русия и Полша Игор Сечин и Валдемар Павлак подписаха протокол за изменение на газовото си споразумение.
Според измененията годишният внос на руски газ в Полша ще нарасне от 7,5 млрд. куб. м. до над 9 млрд. куб. м. от 2011 г. до 2022 година.
Евросъюзът се намеси в преговорите, за да осигури полската отсечка "Ямал-Европа" да бъде обслужвана от полската държавна компания Газ-систъм, която е независима от собствениците на съоръжението, и да гарантира достъп и за други страни.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Одити в БДЖ, НКЖИ и "Български пощи" разпореди министърът на транспорта Георги Пеев
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Двама 17-годишни са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора