Близо 2,5 тона мед с много лошо качество иззеха ветеринарните власти от търговската мрежа в София и страната. Оказва се, че е с ниско количество на ензимите и полезните захари в него.
Близо 2,5 тона мед с много лошо качество иззеха ветеринарните власти от търговската мрежа в София и страната. Оказва се, че е с ниско количество на ензимите и полезните захари в него. Какъв мед яде българинът и най-важното - как да разпознаем истинския мед от фалшивия, както и докъде стигнаха проверките на земеделското министерство за съдържанието на антибиотици в пилешкото месо?
По тези теми в студиото на "По света и у нас" говори репортерът Зоя Велинова. Вижте видеофайла.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Одити в БДЖ, НКЖИ и "Български пощи" разпореди министърът на транспорта Георги Пеев
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Двама 17-годишни са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора