С изложение на вина от над 25 български изби и дегустации днес в столицата започна първият празник на младото вино у нас. Организатори са Европейският Рицарски Орден на Виното и Столична община. Идеята е да се популяризира младото вино, което според енолозите по нищо не отстъпва на старите, отлежали вина.
Министър Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
КЗП проверява цените на шезлонги, чадъри, храни и напитки то Южното Черноморие
Сметната палата: Над половин милиард лева за пътна безопасност стоят неизползвани
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета