ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Още плащат заплати "под масата"

bnt avatar logo от Илиана Минковска, Враца
A+ A-
Чете се за: 00:14 мин.
Икономика

Половината от работниците в българската икономика получават част от заплатите си „под масата”. Освен това една десета от заетите са без трудови договори. Това показва най-мащабното социологическо изследване за негативните практики в трудовоправните и осигурителните отношения у нас.

плащат заплати масата

Половината от работниците в българската икономика получават част от заплатите си „под масата”. Освен това една десета от заетите са без трудови договори. Това показва най-мащабното социологическо изследване за негативните практики в трудовоправните и осигурителните отношения у нас.

Изследването е направено от българската търговско-промишлена палата и е финансирано с 8 милиона лева от Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси” на Европейския съюз.

Вижте видеофайла.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо
Абонирай ме за най-важните новини?