Банкери събраха близо 400 хиляди лева за каузата в помощ на нуждаещи се хора.
Банкери събраха близо 400 хиляди лева за каузата в помощ на нуждаещи се хора.
Така за втори път Райфайзен банк подпомогна на 30 различни проекта в сферата на образованието, здравеопазването, социалната политика и екологията.
На официална церемония днес бяха връчени символични чекове с дарителски суми за закупуване на апаратура за няколко болници.
Сред тях са университетската болница "Царица Йоана" - ИСУЛ и столичната педиатрия, която се сдоби с нови апарати за венозни преливания.
Дарения бяха направени за училище за слепи, за фондации, грижещи се за изоставени деца и други институции. Българската Национална Телевизия беше сред отличените медийни партньори, помогнали на дарителската кампания.
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Одити в БДЖ, НКЖИ и "Български пощи" разпореди министърът на транспорта Георги Пеев
Румен Христов: Ще бъде по-сериозен проблем ако поставяме под съмнение европейският курс на страната
След стрелбата на плаж „Кабакум“: Какво е състоянието на пострадалите мъже?
Втора среща ЕС - Молдова: Фокус върху реформите и върховенството на закона