Над 10 милиона лева са щетите след земетресението в Перник. Това заяви кметът на града Росица Янакиева в предаването „Това е България" на Радио „Фокус". За парите ще се кандидатства пред междуведомствената комисия по бедствия и аварии. По думите й сумата ще продължава да расте.
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк