Рок легендите AC/DC обявиха официално, че отлагат датите на останалите концерти от американското им турне. Причината - предупрежденията на лекари към фронтмена Браян Джонсън, че може напълно да загуби слуха си.
AC/DC, които стават пословични с шумния си стил още през 70-те години на миналия век, обявиха, че ще отложат датите за оставащите концерти и при тях ще използват гост вокалист.
68-годишният Браян Джонсън, известен с неизменния си каскет и специфичния си тембър, става член на групата през 1980 година след смъртта на оригиналния им фронтмен Бон Скот.
Сред отложените концерти е шоуто на 4 април в "Медисън Скуеър Гардън" в Ню Йорк. Не се знае и дали групата ще може да проведе турнето си в Европа, предвидено за това лято.
Евтим Милошев: Национален фонд „Култура“ се нуждае от законодателна реформа, а процесите в министерството ще бъдат максимално прозрачни
Заради жегата: Будапеща изгася осветлението на историческите си забележителности, за да пести енергия
Изложбата „Забравените божества“ в Националния археологически институт с музей при БАН
Картини на Франсиско Гоя и една творба на Салвадор Дали в „Квадрат 500“ (СНИМКИ)
Окръжната прокуратура в Русе поиска арест за петима от участниците в групите, свързани с разбитата лаборатория за фентанил