Прокуратурата днес влиза за разследване и в Националната електрическа компания. Проверката е по сигнал за плащания по консултантски договори на външни лица при наличието на вътрешни експерти в компанията. Това потвърди за БНТ говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова. По-рано в "Денят започва" Арнаудова коментира, че извънреден ремонт на отводнителната система на ЛОТ 1 на магистрала "Марица", предоставен на частна фирма, е причина за разследването за злоупотреби в агенция "Пътна инфраструктура".
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Какво се случва в интерната в с. Варненци година след сигналите за насилие?
Земетресение с магнитуд 7,1 разтърси крайбрежието на Венецуела (СНИМКИ)