България стартира със загуба на Европейското по баскетбол на колички

българия стартира загуба европейското баскетбол колички
Снимка: БФБ
08:32, 16.06.2022
Чете се за: 00:35 мин.
Баскетбол

България стартира със загуба на Европейското първенство по баскетбол на колички от тима на Босна и Херцеговина. Нашите представители отстъпиха пред силния отбор на домакините с 32:82 точки.

Георги Иванов бе най-полезен за тима ни с по 8 точки и борби, 7 реализира Персиян Еленков.

В друг мач от групата Хърватия надви Унгария с 94:24 точки.

Днес момчетата ни се изправят именно срещу Хърватия.

Чете се за: 01:32 мин.
Шумен си осигури място в плейофите на НБЛ, след като победи Берое за трети пореден успех
18:47, 19.04.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Баскетболистките на Рилски спортист спечелиха бронзовите медали в женското първенство на България
18:12, 19.04.2024
Борислава Христова с 16 точки при загуба на Сепси във втория дуел от спора за бронзовите медали в Румъния
08:01, 19.04.2024
Павлин Иванов и тимът му Сибиу записаха втори успех в четвъртфиналната серия в румънското първенство
07:39, 19.04.2024
Берое спечели първия двубой във финалната серия на НБЛ при жените
20:53, 18.04.2024
Чете се за: 02:22 мин.
Стотици души изпратиха Илия Станков в последния му път
18:35, 18.04.2024
Рилски спортист удари Локомотив София като гост в първия двубой от битката за бронза в женското баскетболно първенство
17:45, 18.04.2024
Чете се за: 02:10 мин.