Балкан с изразителен успех над ЦСКА в дебюта на Васил Христов

балкан изразителен успех цска дебюта васил христов
20:38, 28.03.2024
Чете се за: 01:25 мин.

Отборът на Балкан Ботевград записа изразителна шампионатна победа над ЦСКА с 86:59 в отложена среща от 23-ия кръг, изиграна в „Арена Ботевград“. Мачът предложи известна доза интрига през първото полувреме, но в хода на второто „зелените“ увеличиха значително оборотите и нанесоха четвърто поредно поражение на „армейците“ в първата шестица от шампионата.

По този начин ботевградският тим ознаменува дебюта на Васил Христов, който пое поста на старши треньор по-рано през седмицата.

От редиците на „червените“ отсъстваше Васил Бачев, тъй като страда от травма в глезена. „Зелените“ продължават да се намират еднолично на четвъртото място във временното класиране с 16 победи и 10 загуби, а баскетболистите на Росен Барчовски заемат твърдо петата позиция с 13 успеха и 13 поражения.

Николай Грозев даде криле на Балкан със своите 18 точки и 5 борби. Димитър Димитров го последва със 17 и 8 овладени под двата ринга топки, Майки Диксън се разписа с 13 точки, Йордан Минчев финишира с 10.

Георги Боянов отсрами ЦСКА със 17 точки и 6 борби.

Помагало за грамотност в социалните мрежи ще помага на зрелостниците преди матурите
"Ислямска държава" призова поддръжниците си да атакуват "кръстоносците"