Баскетболният ЦСКА загуби и втората си контрола с Арис в Солун

баскетболният цска загуби втората контрола арис солун
21:45, 10.09.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Баскетболистите на ЦСКА загубиха и втората си контролна среща с Арис в Солун. "Червените" бяха сравнително равностойни през първото полувреме на двубоя, а на почивката изоставаха с 34:49.

През второто полувреме българският тим имаше много проблеми в нападение, а ниският процент при стрелбата за три точки и от наказателната линия предопредели поражението с 59:89.

С двуцифрен точков актив за "червените" се отличиха Георги Боянов 16 и Кейлъб Уесън 15.

В първата среща преди ден "червените" отстъпиха с 65:81. През следващия уикенд тимът на ЦСКА ще участва на подготвителен турнир в Пловдив.

Ръгбистите на Южна Африка започнаха защитата на световната си титла с победа над Шотландия