Бензема с дебютен гол за Ал Итихад

бензема дебютен гол итихад
07:41, 28.07.2023
Чете се за: 01:12 мин.

Саудитският Ал Итихад победи с 2:1 тунизийския Есперанс в мач от първия кръг на турнира за клубната купа на арабските шампиони.

С основен принос за успеха на Ал Итихад бе актуалният носител на “Златната топка“ Карим Бензема, който асистира за първия и сам вкара втория гол.

35-годишният нападател се присъедини към шампиона на Саудитската професионална лига с тригодишен договор миналия месец.

За Бензема това бе и дебютно попадение в официален мач за отбора. Тимът от Саудитска Арабия стигна до успеха след обрат, след като Усема Бугера откри за Есперанс в 26-та минута.

Томова се смъкна на 84-а позиция в ранглистата на WTA, Топалова с рекордно класиране
Чете се за: 03:12 мин.
С гол на Лукаку Рома надигра Дженоа и си осигури шестото място в Серия "А"
08:58, 20.05.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Барселона победи Райо Валекано и си гарантира второто място в Ла Лига
08:33, 20.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Шампионът Денвър е аут от битката за титлата в НБА след четвърто поражение от Минесота Тимбъруулвс
08:24, 20.05.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Кирил Десподов пред БНТ: Титлата с ПАОК ще остане завинаги номер 1 в моята кариера (ВИДЕО)
07:42, 20.05.2024
Спортни новини 20.05.2024 г., 06:30 ч.
07:28, 20.05.2024
Индиана Пейсърс спечели Мач 7 в "Медисън Скуер Гардън" и се класира за финала на Източната конференция на НБА
01:09, 20.05.2024
Чете се за: 04:30 мин.
Илиан Илиев: Благодаря на момчетата, че изиграхме мача както искахме
23:45, 19.05.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Георги Дерменджиев: Един недобър мач за нас
23:39, 19.05.2024
Щурм Грац сложи край на доминацията на Ред Бул Залцбург в австрийската Бундеслига
23:33, 19.05.2024