Националът на България за Купа "Дейвис" Александър Лазаров се класира за четвъртфиналите на турнира на червени кортове в Скопие (Северна Македония) с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставеният под номер 8 Лазаров победи с 6:3, 6:4 Томаш Ироушек от Чехия. Срещата продължи 1 час и 52 минути. В първия кръг Алекс пък разгроми руснака Савриян Данилов с 6:1, 6:2.
По-късно днес Лазаров ще играе на четвъртфиналите срещу Ронан Жонкур от Франция.
Също днес Алекс ще играе и на полуфинал в турнира по двойки.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг